Kuidas andmepõhine aruandlus kergendab kestlikkuse aruandluse koostamist?

Esinejad:

Seminari juhatab sisse ja modereerib: Margus Tammeraja, Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse esimees: katab andmepõhise aruandluse üldisema teema sissejuhatuse: „Mis on andmepõhine aruandlus ja mille poolest see muudab traditsioonilist aruannete ettevalmistamise ja esitamise protsessi?“

Adele Johanson:

„Mida ESG aruandlusnõuded kaasa toovad otsestele aruandekohustuslastele ja  kuidas see kandub üle nende partnerettevõtetele? Mida on juba tehtud ja mis on tulemas, (SuSTool, Interregi projekt).

„Kuidas andmed detailsemaks ajada ning mida näiteks erinevate andmeväljade kaudu saab edastada, et kestlikkuseinfo paremini liiguks?“

Andres Aavik, Flowit: ettevõtte kogemuslugu  – oli Sustaxo arenduses kaasatud ja nad tegin Flowitiga läbi jalajälje enesehindamise Sustaxo keskkonnas. Jagab kogemust, kuidas nad ettevõttena andmeid kogusid ja miks see neile kasulik oli.

Kristiina Niilits, toetuste spetsialist, Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus (EIS), tutvustab avanevat meedet.

 

Sihtrühm: väike- ja keskmise suurusega ettevõtete juhid, juhatuse liikmed, finantsjuhid, ostujuhid, müügijuhid, tarneahela juhid, ettevõtte arendusspetsialistid, raamatupidajad.

Seminari toimumisaeg: 30.04 kell 10:00 – 12:00

Seminari formaat: VEEBIS (ZOOMIS)

Märksõnad

© 2023 MAK | kodulehe tegemine vvunk