Hakata ettevõtjaks või mitte?

Shot of office workers in a meeting in a boardroom
Shot of office workers in a meeting in a boardroom

Kuidas alustada?

Alusta ettevõtlusega targalt! Alljärgnevalt toome Sinuni mõned teemad, mis tasuks läbi mõelda enne äriga alustamist. Kui Sa jääd hätta, siis tea, et saad oma küsimustega pöörduda maakondlike arenduskeskuste poole.

Kust leida vahendid?

Kuidas leida vahendid oma äriidee ellu viimiseks? Finantseerimine on üks pead murdvamaid teemasid ettevõtlusega alustamisel, selgitame sulle allolevates lugudes lahti, millised on võimalused toetuste ja laenude kaasamiseks.

kuidas leida vahendid
müük ja turundus

Kuidas müüa ja turundada?

Oled peaaegu jõudnud lõpuni, aga enne veel tuleb mõelda läbi, kuidas oma toodet või teenust müüa ja potentsiaalsele kliendile tutvustada. Mõtle läbi, miks peaksid kliendid soovima Sinu toodet, teenust tarbida ning viie see sõnum nendeni!

Meie koolitajad?

Digiturunduse koolitus sobib hästi nii algajale kui ka edasijõudnud inimesele, kellel on huvi ennast kurssi viia erinevate digiturunduse võimalustega.

ettevõtlusnädal 2021

Meie teenused alustavale ettevõtjale

meeskonna värbamine ja personali juhtimine

Pakume tasuta ettevõtlusalast nõustamist igas maakonnas. Kui Sul on küsimusi, kuidas oma ettevõttega alustada või seda kasvatada, siis pöördu meie poole. Aitame Sinu ideed ellu viia!

pic-taxes

Praktiline koolitusprogramm, mis annab suunised ettevõtlusega alustamiseks. Koolitusel õpid koostama head äriideed, äriplaani ja saad teadmised, kuidas müüa ning turundada.

restart nõustamine

Õpi kogenud ettevõtjatelt! Mentorlusprogramm on ideaalne viis, kuidas laiendada enda kontaktide võrgustikku ja õppida juba pikemalt tegutsenud ettevõtjatelt.

sotsiaalmeedia turundus e-kaubanduses

Alusta e-äriga ja tõsta enda müüki. Koolitused sellest, kuidas luua e-poodi ja kasutada ära kõiki digiturunduse võimalusi.