Arenda digioskusi tasuta!

Google alustab koostöös maakondlike arenduskeskuste, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EASiga tasuta veebikoolituste sarjaga, mis toob sinuni vajalikud oskused, et digimaailmas edukalt tegutseda ja äri kasvatada. Haara kinni suurepärasest võimalusest!

 

Osale sealt, kus parasjagu asud!

Koolitused toimuvad veebis ning kõik, mida vajad, on püsiv internetiühendus, arvuti või telefon.  Osalema on oodatud kõik huvilised, olenemata sellest, kas oled ettevõtja, töötad või oled tööotsingul.
Koolitustel osalemine on kõigile tasuta, kuid selleks on vaja eelnevalt registreeruda!

õpikoosgooglega_koolitused
Õpi koos Google'iga

Koolituskalender

Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga - 24. august kell 10-11.30

Kas teadsid, et ohkem kui 65% ostlejatest vajutab enne ostu tegemist Google Adsi reklaamile? Kui soovid lihtsalt ja kiirelt veebilehe liiklust ja müüki kasvatada, on Google Ads sinu ärile sobiv turunduskanal. Osale sel “Õpi koos Google’iga” koolitusel ja saa teada põhitõed, et teha otsingu- ja bännerreklaami Google Adsis.

Koolitaja: Taavi Raidma, Digiturunduse strateeg

Lisainfo ja registreerumine: https://digiareng.ee/livestream/kasvata-oma-ari-voida-uusi-kliente-google-adsiga-i

Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga II - 26. august kell 13.30-15.00

Oled Google Adsis reklaamiga algust teinud? Siis tead, et Google Adsis otsustad ise, kuidas sinu äri reklaam välja näeb, ning millal ja kus seda kuvatakse. Kuidas kampaaniad efektiivselt üles seada? Google Adsi kasutamise nutikus peitub selle paindlikkuses. Osale “Õpi koos Google’iga” koolitusel ja saa teada, kuidas kampaaniad õigesti seadistada, et need töötaks täpselt nii nagu soovitud.

Koolitaja: Taavi Raidma, Digiturunduse strateeg

Lisainfo ja registreerumine: https://digiareng.ee/livestream/kasvata-oma-ari-voida-uusi-kliente-google-adsiga-ii

Tule videoga esile: tõhus videoreklaam veebis - 07. september kell 10.00-11.30

Kas teadsid, et YouTube on Google’i järel teine kõige sagedamini kasutatav otsingumootor? Järjest rohkem potentsiaalseid kliente veedavad aega just seal. Hästi läbimõeldud ja õigel ajal näidatud videoga, on võimalik kiirelt köita tähelepanu ja tekitada huvi tuhandete potentsiaalsete klientide seas. Koolitusel toome sinuni olulisemad videoreklaami tegemise näpunäited YouTube’is, et kasvatada müüki ilma suurte kulutusteta.

Koolitaja: Jenny Tupits, Videoturunduse spetsialist

Lisainfo ja registreerumine: https://digiareng.ee/livestream/tule-videoga-esile-tohus-videoreklaam-veebis

Digiturunduse strateegia koostamine - 09. september kell 13.30-15.00

Ettevõtte veebikuvandi määratlemine ja strateegia väljatöötamine on veebis ettevõtte edu aluseks. Koolitusel näitame, kuidas luua digiturunduse strateegia, saavutamaks eesmärke nii praegu kui ka tulevikus. Keskendume veebistrateegia analüüsimisele, tegevuste planeerimisele ning veebiplatvormidele ja -kanalitele. Toome praktilisi näiteid, kuidas muuta turundustegevused info põhiseks ja efektiivseks.

Koolitaja: Andrus Kiisküla, Digiturunduse ja analüütika osakonnajuht, Tallink

Lisainfo ja registreerumine: https://digiareng.ee/livestream/digiturunduse-strateegia-koostamine

Google Analytics: Mõista ja kasvata äri veebiliiklust I & II - 14. september kell 10.00-12.00

Kes on sinu äri tegelik sihtrühm? Kuidas nad su leidsid? Kas ettevõtte digiturundus töötab nagu oodatud? Vastused neile küsimustele leiad Google Analyticsist, kust saad andmeid kasutada oma veebilehe või e-poe täiustamiseks ning äri eesmärkide saavutamiseks. See on tark ja kuluefektiivne viis, et leida võimalusi äri arenguks ja kasvuks. Osale “Õpi koos Google’iga” koolitusel ja õpi Google Analyticsit oma äri kasuks kasutama!

Koolitaja: Karl Pae

Lisainfo ja registreerumine: https://digiareng.ee/livestream/google-analytics-moista-ja-kasvata-ari-veebiliiklust-i-ii 

“Õpi koos Google’iga” sari on osa Google’i ülemaailmsest koolitusprogrammist “Grow with Google”, mille eesmärk on parandada ettevõtete ja elanike digioskusi.

Koolitused toob sinuni Google koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ja Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustikuga. Lisaks löövad programmis koolitajatena kaasa Eesti juhtivad digieksperdid.