Arenda digioskusi tasuta!

Google alustab koostöös maakondlike arenduskeskuste, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EASiga tasuta veebikoolituste sarjaga, mis toob sinuni vajalikud oskused, et digimaailmas edukalt tegutseda ja äri kasvatada. Haara kinni suurepärasest võimalusest!

Osale sealt, kus parasjagu asud!

Koolitused toimuvad veebis ning kõik, mida vajad, on püsiv internetiühendus, arvuti või telefon.  Osalema on oodatud kõik huvilised, olenemata sellest, kas oled ettevõtja, töötad või oled tööotsingul.
Koolitustel osalemine on kõigile tasuta, kuid selleks on vaja eelnevalt registreeruda!

õpikoosgooglega_koolitused
Õpi koos Google'iga

Koolituskalender

Müüki edendavad veebilehed! 07.04.2021 kell 10:00

Koolitaja: Lauri Post digiagentuurist Bitfiner.

Kasutajasõbralik veebileht on digimaailmas sinu kõige tähtsam müügimees. Toome sinuni praktilised nõuandeid veebilehe koostamisest ja õpetame, kuidas suhelda sihtrühmaga läbi teksti, kujunduse, video ja veebilehe struktuuri. Räägime ka sellest, millal ja kuidas on mõistlik veebileht ise luua või teenus sisse osta.

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/muuki-edendavad-veebilehed 

Ettevõtte esiletõstmine SEO-ga 14.04.2021 kell 10:00

Koolitaja: Taavi Raidma digiagentuurist Convertal.

Edukas ettevõte on lihtsalt leitav kõikjalt, kust potentsiaalsed kliendid tema toodet või teenust otsivad. Et sinu veebileht oleks kergesti leitav ja nähtav, on vaja see otsingumootoritele optimeerida (SEO, ing search engine optimization). Kuidas SEO'ga alustada? Tutvustame lihtsaid tegevusi, mis aitavad ettevõtte veebis nähtavamaks muuta.

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/ettevotte-esiletostmine-seoga

Ole leitav Google My Businessiga! 14.04.2021 kell 13:30

Koolitaja: Richard Rõõmussaar Veebimajutus.ee'st

Ettevõtte leitavus ning tagasiside Google’i otsingus ja Google Mapsis muutub üha olulisemaks. Sellel koolitusel aitame luua ja optimeerida ettevõtte Google My Businessi konto, mis asetab sind sõna otseses mõttes maailmakaardile.

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/ole-leitav-google-my-businessiga

 

Videoturundusega alustamine 22.04.2021 kell 10:00

Koolitaja: Kaisa Rannala digiagentuurist Mediabrands Digital

Video on üks olulisemaid ja tõhusamaid vahendeid, mille abil uusi kliente leida ja toodet või teenust tutvustada. Koolitusel keskendume nõuannetele ja konkreetsetele näidetele, kuidas kasutada videot digiturunduses. Tutvustame videoturunduse põhimõtteid ning räägime ka sellest, kuidas olla video planeerimisel loov ja alustada videoturundusega YouTube’is.

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/videoturundusega-alustamine

Eduka veebipoe loomine 28.04.2021 kell 10:00

Koolitaja: Lauri Post digiagentuurist bitfiner.

Internetis kaupade ja teenuste müümine on lihtsam kui eales varem. See koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad müüa kaupu ja teenuseid internetis, kuid ei ole sellega veel alustanud. Keskendume praktilistele abivahenditele, kuidas samm-sammult oma e-pood kliendini tuua ja müüki kasvatama panna. Millele tuleb enne mõelda, kui veebipoodi looma hakkad? Kuidas valida õige platvorm? Kuidas internetis müügiga alustada? 

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/eduka-veebipoe-loomine

Otsingumootoriturundus Google Adsis 29.04.2021 kell 13:30

Koolitaja: Taavi Raidma digiagentuurist Convertal

Google Ads on tõhus, soodne ja kiire vahend, millega kasvatada veebilehe liiklust ja müüki nii väikestel kui ka suurtel ettevõtetel. Koolituse lõpuks on sul teada põhitõed, et alustada turundusega Google Adsis ja seeläbi digimaailmas edukalt tegutseda, uusi kliente leida ja äri kasvatada.

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/otsingumootoriturundus-google-adsis

Tõhus sotsiaalmeedia ettevõtetele 04.05.2021 kell 13:00

Koolitaja: Laura Kabonen digiagentuurist Mediabrands Digital

Kas soovid kasvatada müüki? Suurendada brändi tuntust? Leida uusi kliente? Kasvatada veebiliiklust? Sotsiaalmeedia on suurepärane koht, kus seda kõike teha. Koolitusel keskendume ettevõtte kuvandi optimeerimisele ja sotsiaalmeediareklaami olulisematele aspektidele.

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/tohus-sotsiaalmeedia-ettevottele

 

Tõhus meiliturundus ettevõtetele 12.05.2021 kell 10:00

Koolitaja: Anni Parksepp digiagentuurist Convertal

Meiliturundus on üks odavamaid digiturunduse vahendeid. Mis on tõhusa meiliturunduse retsept? Koolitusel tutvustame meiliturunduse vahendeid ja võimalusi. Räägime sellest, kuidas e-posti teel turundamisega algust teha, ja anname näpunäiteid, kuidas leida uusi kliente, suhelda olemasolevate klientidega ning saavutada turundus- ja müügieesmärke.

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/tohus-meiliturundus-ettevotetele

Uutele turgudele laienemine 17.05.2021 kell 13:30

Koolitaja: Karl Pae digiagentuurist ePPC

Veebi vahendusel uutele turgudele laienemine on mõistlik samm paljudele Eesti ettevõtetele. Nii on potentsiaalsete klientideni jõudmine riskivabam ja kuluefektiivsem. Kuidas alustada eksportimisega veebis? Anname ülevaate info kogumise viisidest, turuanalüüsi võimalustest, tegevuste planeerimisest ja kõigest muust, mida on vaja, alustades veebimüügiga väljaspool koduturgu.

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/uutele-turgudele-laienemine

Digiturunduse strateegia koostamine 19.05.2021 kell 10:00

Koolitaja: Andrus Kiisküla, Digiturunduse ja analüütika osakonnajuht, Tallink

Ettevõtte veebikuvandi määratlemine ja strateegia väljatöötamine on veebis ettevõtte edu aluseks. Koolitusel näitame, kuidas luua digiturunduse strateegia, saavutamaks eesmärke nii praegu kui ka tulevikus. Keskendume veebistrateegia analüüsimisele, tegevuste planeerimisele ning veebiplatvormidele ja -kanalitele. Toome praktilisi näiteid, kuidas muuta turundustegevused info põhiseks ja efektiivseks.

Registreeru siin: https://digiareng.ee/livestream/digiturunduse-strateegia-koostamine

“Õpi koos Google’iga” sari on osa Google’i ülemaailmsest koolitusprogrammist “Grow with Google”, mille eesmärk on parandada ettevõtete ja elanike digioskusi.

Koolitused toob sinuni Google koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ja Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustikuga. Lisaks löövad programmis koolitajatena kaasa Eesti juhtivad digieksperdid.