Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusfestival, mille eesmärk on tõsta inimeste ettevõtlusteadlikkust ja edendada noortes ettevõtlikkust.

Ettevõtlusnädala ajal korraldavad maakondlikud arenduskeskused koostöös partneritega erinevaid sündmuseid: konverentse, töötubasid, avatud uste päevasid jms.
Sündmused on suunatud nii noortele, alustavatele kui ka tegutsevatele ettevõtjatele.

Ettevõtlusnädal 2020

Ettevõtlusnädal 2020 toimus juhtmõtte "Avasta ettevõtlikkuse valem!" all ja pööras tähelepanu ennekõike ettevõtlikkusele olulisusele.

Ettevõtlusnädal pakkus julgust, inspiratsiooni ja uusi teadmisi enam kui 10 000 inimesele. Nädala raames toimus üle 200 ürituse. Osalejatele jagasid innustust ja valdkondlikku tarkust enam kui 500 esinejat.

Ettevõtlusnädal 2020 üritused on järele vaadatavad

"Green Key veebinar majutus- ja turismiettevõtetele", vaata järele siin.Mis on Green Key ja miks võiks selle taotlemist kaaluda majutus- ja turismiettevõtted?

 

"Ökomärgiste veebinar", vaata järele siin.
Uuri järele, milliseid ökomärgiseid on võimalik ettevõtetel kasutada ja millise turueelise see võib anda.

 

"Saaremaa Ettevõtluspäeva veebikonverents", vaata järele siin.
Käesoleval ebatavalisel aastal ei saa üle ega ümber maailmas levivast nähtamatust vaenlasest ning selle tagajärgedest, nii ka meie Saaremaa Ettevõtluspäeva konverentsil.

Kuid see ei ole primaarne – ebamugavad olukorrad tekitavad nutikaid lahendusi ja põnevaid olukordi. Tule ja avasta ettevõtlikuse valem! Kuulame, milline on olukord ja väljavaated Saaremaa terviserindelt, majanduse ja keskkonna seisukohast, kriisiinnovatsioonil ning mis meid edasi aitab.

 

"Iduettevõtte kasvusprint", vaata järele siin.

Kui mõlgutad mõtteid uue äri loomisest, siis kutsume sind koostöös Tehnopoliga veebinarile „Iduettevõtte kasvusprint“.

Tule ja saa muuhulgas teada:

  • Mis asi on iduettevõtlus?
  • Kuidas ideest äri asutamiseni jõuda?
  • Mida peab tegema raha kaasamiseks?
  • Milliseid tugiprogrammi võimalusi eksisteerib?

Veebinari viib läbi Tehnopol Startup inkubaatori juht Kadri Tammai.

 

"Kasvuettevõtte arenguhüpe ja rohepööre", vaata järele siin.
Saa teada, mida on vaja selleks, et ettevõte arenguhüppe sooritaks – edukas sisenemine välisturule, tootearenduse ABC, kapitali kaasamise võimalused, innovatsiooni rakendamise vajalikkus jne. Kuidas luua konkurentsivõimeline tooteportfell? Kuidas avada eksportturgude uksi? Riskikapitali kaasamine ettevõtte arenguhüppe käivitamiseks. Ettevõtte kasvu juhtimine ja väikeste võitudega edasi liikumine.

Samuti räägime rohepöördest. Mis asi on rohepööre? Milles seisneb selle väärtus ettevõtte jaoks? Millest alustada? Mis sammud on kõige lihtsamad ja samas kõige tulemuslikumad?

Veebinari viib läbi Tehnopoli rohetehnoloogia valdkonnajuht Ragmar Saksing.

 

Kagu-Eesti ettevõtluspäev "Mis on eduka ettevõtte valem?", vaata järele siin.
Kuidas kiirete muutustega kohaneda ja edu saavutada? Kuidas lüüa läbi tänapäeva ettevõtlusmaastikul? Kas on olemas edu valem? Kagu-Eesti ettevõtluspäeval avame telgitagused ja kuuleme kolme ettevõtja kogemuslugu.

Räägime muutuvast maailmast ja rahast, Põlvast maailmaärisse jõudmisest ning õpilasfirmast saadud pisikust.