fbpx

Priit Kallas
Priit Kallas

„E-poe loomine on muutunud kättesaadavaks igaühele ja e-kaubandus kasvab jõudsalt. Üha rohkem ettevõtjaid soovivad müüa oma kaupu internetis aga võib juhtuda, et valmiv e-pood ei ole kuigi kasutajasõbralik ja oodatud tulemuste asemel tehakse vaid mõned ostud,“ räägib digiagentuuri Dreamgrow asutaja Priit Kallas.

Priit Kallas on meie poolt läbi viidavate e-kaubanduse koolituse pikaajaline koostööpartner. Priidu juhendamisel saab igaüks ise praktiliselt kõik tegevused läbi teha ning WordPressi ja Woocommerce poe valmis ehitada. Teenust sisse ostes, saad teada, mida teenusepakkujatelt täpsemalt oodata ja omandad oskused, kuidas ise Google Ads´i kampaaniate haldamisega hakkama saada ja oma veebis toimuval kätt pulsil hoida.

Priit Kallas on oma valdkonna tõeline professionaal – ta  tegeleb internetiturundusega aastast 1996. Priidu igapäevatöö on panna veebilehed kasumit tooma. SEO, sisuturundus, Facebooki ja Google reklaamid, analüütika, on tegevused, millega ta pidevalt kokku puutub.

Oma karjääri jooksul on ta teinud koostööd mitmete Eesti tippbrändidega nagu Telia, Nordea, EAS, Eesti Energia, If Kindlustus, Peugeot, Postimees, Tartu Ülikool ja paljud teised. Tema käe alt on läbi käinud kampaaniad, mis on suunatud nii Eestisse kui ka välisriikidesse nii Euroopas kui ka Ameerikas. Priit on EASi ja Loomeinkubaatori ärimentor.

Lisaks praktilisele tööle klientide ja oma ettevõtete turundamisel on Priit viimase 15 aasta jooksul koolitanud tuhandeid digiturundajaid, teinud üle 500 koolituse, töötoa ja konverentsi ettekandega. Ta on avaldanud üle 1500 artikli, video ja podcasti, kuulajaskonnaga üle 11 miljoni inimese nii Eestis kui mujal maailmas. Lisaks on Priit on ka Äripäeva raadio saatejuht ja toob teieni Eesti turundajate kogemusi saates "Digiturunduse praktikum."