fbpx

 

Signe Kõiv
Signe Kõiv

„Minu visioonis on Eesti suurima kohaliku e-kaubanduse kasutusega riik Euroopas, milleni aitab jõuda esmaklassilise kliendikogemuse pakkumine, kvaliteetne kaubavalik ning teadlik tarbimine“, räägib Azeta e-apteegi müügi- ja turundustiimi juht Signe Kõiv.

Azeta kaubamärk kuulub Euroapotheca grupile, mis opereerib 670 apteeki viies riigis, annab tööd pea 3 800 inimesele ning teenindab rohkem kui 30 miljonit klienti aastas.

Signe Kõiv on e-kaubanduses tegutsenud 15 aastat nii e-kauplejana, valdkonna eestkõnelejana E-kaubanduse Liitu juhtides, kui ka e-poodide ärikonsultandina.

Signe ettevõtluskogemus põhineb naisterõivaste e-poe, E-butiik, kaasasutamisel ja juhtimisel ning e-poodide testimisele ja koolitamisele suunatud TesteShop käivitamisel. Lisaks on ta teinud aktiivset koostööd kutsekoolidega e-kaubanduse õppekava väljatöötamisel, üle 3 aasta esindanud e-kauplejaid tarbijavaidluste komisjonis ja panustanud valdkonna arengusse koolitustega, kus on osalenud üle 1800 e-kaupleja.
E-kaubandust nutikalt kasutades saame säästa nii aega kui raha, leida hõlpsalt oma vajadustele kõige enam vastavad tooted ja teenused ning vähendada emotsiooniostudega kaasnevat ületarbimist. Nii võidavad e-kauplejad, kes selles protsessis tarbijate soove kõige paremini mõistavad ja neid ootuseid ületades täidavad.