fbpx

 

President Kersti Kaljulaid annab tänavu 152 teenetemärki, mida on mõnevõrra enam kui varasematel aastatel. Valgetähe IV klassi teenetemärgi pälvib ka haridusprogrammi Ettevõtliku Kooli praegune arendusjuht Heidi Uustalu, kes varasemalt on juhtinud pikka aega Kiviõli I Keskkooli ning panustanud tugevalt Ida-Viru maakonna haridusvaldkonda.

Heidi on maailmaparandamise usku ja usub, et millegi muutmiseks tuleb alati alustada endast. Ta tegutseb selle nimel, et kool oleks inimeseks kasvamise koht, kus valmistatakse õpilasi ette elu kontrolltööks, mitte kontrolltööde eluks.

 

Heidi Uustalu

Haridusprogrammi Ettevõtliku Kooli arendustegevusi veab ta eest 2019. aasta lõpust, varasemalt juhtis ka Ettevõtliku Kooli võrgustikku kuuluvat ja seni Eestis ainsat Ettevõtliku Kooli kuldtaseme kooli - Kiviõli I Keskkooli. Teda on tunnustatud ka „Aasta õppeasutuse juht 2016“ tiitliga.

Maarjamaa Risti I klassi saab Kaljulaidilt Saksamaa liidukantsler Angela Merkel, ekspeaminister Jüri Ratasele andis president Riigivapi II klassi teenetemärgi.