fbpx

Esmakordse ettevõtlus-, ettevõtlikkuse ja karjääriõppe konverentsi keskmes on ennast juhtiva ja väärtust loova noore kujunemisteekond ning kooli ja õpetaja võimalused olla sellel teekonnal teadlikuks suunajaks, toetajaks ja oluliseks mõjuisikuks.

4.-5. novembrini toimuva virtuaalse hariduskonverentsi raames tuuakse igasse kooli ja lasteaeda 30+ esinejad, 13 töötuba, 24 head praktikat ja 12 parimat edulugu!

Hariduskonverentsi teine päev, 5. november on kasvanud välja Ettevõtliku Kooli haridusfestivalist ja seetõttu võtame sel päeval fookusesse ettevõtliku õppe.

Kiikame ettevõtlike koolide tagatubadesse ja uurime, millega ettevõtlikus koolis tegeletakse, milliseid projekte õpilased ise ellu viivad ja mis kasu saavad ettevõtliku hariduse põhimõtete järgimisest noored, koolimeeskonnad ja ka kogukond laiemalt.

Veelgi enam, kuulutame välja traditsioonilise Ettevõtliku Kooli edulugude konkursi võitjad ja koolid, kes on saavutanud Ettevõtliku Kooli kuld-, hõbe- või baastaseme. Saame otselülituste kaudu koolidelt küsida, mida standardi saamiseks on tehtud ning mis motiveerib neid selle nimel üldse pingutama. Seega teisel päeval saavad ka kõik uued huvilised infot, mis on õppijate ettevõtlikkuse arendamise võtmetegurid ja kuidas saab abiks olla Ettevõtliku Kooli haridusprogramm.

Konverentsil osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Tutvu programmiga ja registreeru siin: https://ettevotlusope.edu.ee/konverents/

Konverentsi korraldavad Ettevõtlik Kool, Edu&Tegu ettevõtlusõppeprogramm, Haridus- ja Teadusministeerium, Junior Achievement, Haridus- ja Noorteamet, Tartu Ülikool.