fbpx

Meie hea partner Kodanikuühiskonna Sihtkapital tunnustas parimad vabaühenduste konsultante, kes paistsid eelmisel aastal silma oma tegude poolest. Tunnustusi jagati 3 erinevas kategoorias: aasta kolleeg, aasta vabaühenduste nõustaja ja kodanikuühiskonna aasta edendaja.

 

Kadri Pau_aasta kolleeg2020
Paremal Kadri Pau, aasta kolleeg 2020. Foto: Rene Türk

 

AASTA KOLLEEG 2020 - KADRI PAU (Tartu Ärinõuandlast)

Tunnustuse pälvis konsultant, keda tõsteti enim esile kolleegide seas. Kadril täitus ka hiljuti 10-aastane tööstaaž Tartu Ärinõuandlas. Aitäh ja suuri saavutusi ka tulevikuks!

 

 

 

AASTA VABAÜHENDUSTE NÕUSTAJA - KERSTI KURVITS (Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusest)

Hindamise aluseks oli nõustamist saanud ühenduste tagasiside konsultandile, mis eelmisel aastal oli kõrgeim just Kersti puhul. Kersti on meie võrgustikus töötanud pikka aega - 20 aastat. Soovime sulle palju edu ja õnnestumisi ka edaspidiseks!

 

KODANIKUÜHISKONNA AASTA EDENDAJA MAK-VÕRGUSTIKUS - HARJU ETTEVÕTLUS- JA ARENDUSKESKUS

Asutus pälvis tunnustuse olulise panuse eest kodanikuühiskonda. Suur tänu Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus ning vabaühenduste konsultandid Külli Vollmer ja Ege Kirik!

 

Vabaühenduste konsultandid viisid 2020. aasta jooksul läbi enam kui 1 800 nõustamiskorda. Sagedaimaks nõustamisteemaks oli erinevate projektide nõustamine kui ka organisatsiooni asutamist puudutavad küsimused. Maakondlikes arenduskeskustes töötab kokku 18 vabaühenduste konsultanti.