E-arved teevad elu lihtsamaks. Margus Tammeraja

E-arvest rääkides tuletan kohe meelde, et e-arve EI OLE PDF-fail e-kirja manuses

E-ARVED TEEVAD ELU LIHTSAMAKS. MARGUS TAMMERAJA E-arvest rääkides tuletan kohe meelde, et e-arve EI OLE PDF-fail e-kirja manuses

E-ARVED TEEVAD ELU LIHTSAMAKS. MARGUS TAMMERAJA E-arvest rääkides tuletan kohe meelde, et e-arve EI OLE PDF-fail e-kirja manuses„E-arvest rääkides tuletan kohe meelde, et e-arve EI OLE PDF-fail e-kirja manuses, vaid raamatupidamissüsteemi automaatselt ilmuv masinloetav dokument, millelt andmed on juba kenasti ostuarve detailvaates näha,” ütleb Margus Tammeraja, Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse esimees.

Margus Tammeraja on meie poolt läbi viidavate e-arvete ja andmepõhise aruandluse teemaliste seminaride koolitaja. Olles ise nii raamatupidajate erialaliidu juhi kui ka raamatupidamisettevõtte Robby & Bobby partnerina igapäevaselt kursis raamatupidamisteenuse pakkujate rõõmude ja muredega, aitab Margus muuta kõigil raamatupidajatel oma töö tõhusamaks ning lisaks juhendab kuidas raamatupidaja saab olla parem nõustaja oma klientidele-ettevõtjatele. Raamatupidaja rolli on raske ületähtsustada – ilma selle vajaliku teenuseta ei saa pikemalt hakkama ükski ettevõtja, kes tahab, et tal oleks selge pilt oma äris toimuvast, maksud korrektselt arvestatud ja makstud, aruanded esitatud ja arved tasutud.

Margus on oma üle 35-aastase karjääri jooksul olnud nii väiksemate kui suuremate majandustarkvarade juurutaja

Margus on oma üle 35-aastase karjääri jooksul olnud nii väiksemate kui suuremate majandustarkvarade juurutaja, aidanud käima lükata e-arvete operaatori eArvekeskus (tänane Finbite) ja loonud arvete menetluslahenduse FitekIn (täna Uniifiedposti portfellis olev rakendus). Margus on aidanud oma tarkvaralahendusi pakkudes kaasa tuhandete Eesti ja ka naaberriikide raamatupidajate töö tõhusamaks muutmisele, hoides samal ajal silmad lahti tulevikuvõimaluste suhtes. Selle üheks näiteks on ka e-arved ja nende roll tuleviku reaalajamajanduse tuleku kiirendamisel.

Tallinna Tehnikaülikooli (toonase TPI) tööstusraamatupidamise eriala lõpetanuna on Margusel selge arusaamine ja vajalikud taustateadmised raamatupidamisest. Oma artiklites, kommentaarides ja intervjuudes rõhutab Margus alati, et raamatupidajatel on jätkuvalt kanda tähtis roll meie majanduses ning raamatupidajad peavad olema ise uuendusmeelsed ja eestvedajad kõiges, mis vähendab ettevõtjate halduskoormust ja aitab neil olla tõhusamad ja keskenduda kasumi teenimisele läbi väärtuspakkumise.

Osale koolitusel

Märksõnad

© 2023 MAK | kodulehe tegemine vvunk