Kriisiabi informatsioon ettevõtjatele

Koondame järk-järgult ülevaate veebinaridest jt üritustest ning olulisematest otsustest, mis puudutavad ettevõtjate tegutsemist kriisiolukorras. Täiendame informatsiooni jooksvalt ning teavitame piirkondlikke ettevõtjaid kõikide maakondlike arenduskeskuste kanalite kaudu.

1. Töötukassa töötasu hüvitis

Eesti Töötukassa maksab hüvitist töötajatele, kelle tööandja tegevus on erakorralistest asjaoludest peatunud. Loe lähemalt, kes saavad hüvitist taotleda siit.

2. Ülevaade KredExi kriisimeetmetest

Tutvu koroonaviiruse tõttu raskustesse sattunud ettevõtete aitamise kriisimeetmetega KredExi kodulehekülje kaudu: https://www.kredex.ee/et/koroona

Kuula järele meetmet tutvustavat webinari! Kuula järele vene keeles meetmet tutvustavat webinari!

3. Eesti Töötukassa ajutiste töökohtade vahendusplatvorm

Eesti Töötukassa on loonud võimaluse ajutiste töökohtade vahendamiseks, et viia kokku tööandjad, kes hetkel vajavad abikäsi, tööotsijatega, kes momendil ei saa oma põhitöökohal tööd teha või kellel praegusel hetkel töökoht puudub.

Tööd pakuvad ettevõtted, kes praegust olukorda silmas pidades vajavad ajutiselt lisatööjõudu.
Online-messi formaat pakub võimalust vahetult tööandjatel ning tööotsijatel suhelda. Tööotsijatel on võimalik esitada küsimusi pakutavate töökohtade ja hüvede kohta ning ka soovitud töökohale kandideerida. Tööandjad, kellel on ootamatult tekkinud vajadus palgata lisajõudu saavad aga kiiresti oma probleemile lahenduse.

Ajutiste töökohtade vahendamise platvormi leiab siit: https://www.onlineexpo.com/ee/ajutised-tookohad/

Lisainfo: info@arenduskeskused.ee

Märksõnad

© 2023 MAK | kodulehe tegemine vvunk