fbpx

Maakondlikud arenduskeskused kutsuvad igal aastal üles ettevõtteid, organisatsioone ja kõiki inimesi tegema head ja kandma jõulukampsuneid üle-maailmsel Jõulukampsuni päeval.
Tänavu toimus Jõulukampsuni päev 14. detsembril 2018, järgmine toimub juba 13. detsembril 2019!

Mis on Jõulukampsuni päev?

Jõulukampsuni päev on üle-maailmne heategevuslik ettevõtmine, millega kutsutakse üles inimesi, ettevõtteid ja organisatsioone head tegema. Erinevates riikides pööratakse kampaaniaga tähelepanu abivajajatele, kelle jaoks kutsutakse inimesi üles toetama. Laiema tähelepanu tõmbamiseks kannavad inimesed üle-maailmsel Jõulukampsuni päeval kampsuneid, veste, mütse vms, mis on jõulude teemalised.

Eestis kutsume üles inimesi märkama abivajajaid ja kinkima neile enda aega panustades nende tegemistesse vähemalt kord aastas - Jõulukampsuni päeval. Heategevus võib olla erinev - mine appi mõnda organisatsiooni; anneta abivajajatele tarbeesemeid, mida sa ei vaja; paku tasuta nõu valdkonnas, mida tead hästi ja millest on puudu mõnel asutusel jne. Leia endale parim variant ja löö meiega kaasa!

Kuidas osaleda Jõulukampsuni päeval?

  • leia organisatsioon, inimene, inimeste grupp, keda enda nõu ja jõuga aidata ja võta nendega aegsasti ühendust;
  • kanna lõbusat jõulukampsuni, vesti, mütsi vms;
  • jaga meiega enda meeleolukat päeva - jaga pildi- ja fotomaterjal meie Facebooki sündmuse alla (https://www.facebook.com/events/273565053350300/) ja kasuta hashtag'i: #jõulukampsunipäev

Jõulukampsuni päeva maaletoomise idee tekkis Maakondlike Arenduskeskuste võrgustikku (MAK-võrgustik) kuuluva Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse poolt 2017. aastal, mil esmakordselt pöörati üle-eestiliselt sellele tähelepanu. MAK-võrgustiku missioon on luu õnnelikku Eestit - teeme seda koos!

Jõulukampsuni päev 2018 meeleolukaid pildijäädvustusi saab näha Facebooki sündmuse alt: https://www.facebook.com/events/273565053350300/

Jõulukampsuni päev 2018