fbpx

Tänavune üle-eestiline ettevõtlusnädal toimub juhtmõtte „Samm Sinu unistusteni“ all. Ettevõtlusnädala eesmärk on julgustada ning nõustada inimesi, kes on küll kaalunud oma äri alustamist, ent pole seda seni söandanud teha. Selleks korraldatakse oktoobri esimesel nädalal kõikides Eesti maakondades seminare, konverentse, töötubasid, ettevõtluskohvikuid ning muudes formaatides üritusi.
Ettevõtlusnädala koordinaatori Maakondlike Arenduskeskuste (MAK) võrgustiku turunduse projektijuht Riina Nõupuu sõnul toimub 1. – 7. oktoobrini ettevõtlusnädala raames pea kolm sada temaatilist üritust.
„Globaalse ettevõtlusmonitooringu Eesti raportite kohaselt unistab 52% eestimaalastest ettevõtjaks hakkamisest ning 41% usub, et neil on selleks kõik vajalikud oskused ja teadmised olemas. Samas reaalne ettevõtlusaktiivsus on meil paraku viimasel kümnendil langustrendis. Soovime seda trendi muuta, jagades oma ettevõtte loojatele praktilisi nõuandeid ning teiste ettevõtjate kogemusi,“ ütles Nõupuu.
Tänavuse ettevõtlusnädala raames toimub esmakordselt ka avatud ettevõtete päev. 2. oktoobril avavad kümned ettevõtted eelregistreerunud huvilistele oma uksed, et tutvustada oma sünnilugu, tänast töörütmi ja tulevikuplaane. Huvilistel on võimalik hakata avatud ettevõtete päevale registreeruma septembri keskpaigast.
Tänavu toimub ettevõtlusnädal juba 13. korda ning see viiakse läbi kõigis 15 maakonnas.

Ettevõtlusnädala sündmustele registreerimine algab alates 14.09.2018. Programmiga saab tutvuda veebiaadressil: www.ettevõtlusnädal.ee