E-tellimused ja e-arved. Toomas Veersoo

E-tellimused ja e-arved: mis on e-tellimus?

Toomas Veersoo

Toomas VeersooBaltikumi juhtiva EDI ja e-arvete operaatori Telema arendusjuhina on tema peamisteks vastutusaladeks olnud e-arvete ja teiste e-dokumentidega seotud teenuste arendamine.

Toomas Veersoo omab üle 20 aasta kogemust e-arvetega seotud lahenduste arendamisel, juurutamisel ja haldamisel. Baltikumi juhtiva EDI ja e-arvete operaatori Telema arendusjuhina on tema peamisteks vastutusaladeks olnud e-arvete ja teiste e-dokumentidega (tellimused, arved, saatelehed ja vastuvõtukinnitused) seotud teenuste arendamine.

Veersoo, kes on ka Telema AS nõukogu esimees, osales ühtlasi Eesti e-arve standardi väljatöötamisel ning on muuhulgas Logistika käsiraamatu kaasautor. Veersoo on omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis arvutiinseneri ja kvaliteedijuhi kvalifikatsiooni.

Toomas Veersood saite kuulata 09.05 toimunud veebiseminaril ”Reaalajamajandus kui digitaalne terviksüsteem“, kus ta tutvustas, kuidas jõuda paberil arvetelt automaatselt vahetatavate arvete ja tellimusteni. Samuti tõi ta välja parimad praktikad selle saavutamiseks ning erinevad arenguetapid automatiseerimises.

Seminari järelevaadatav videosalvestus on nüüd saadaval!

Vaata salvestust

Märksõnad

© 2023 MAK | kodulehe tegemine vvunk