Digioskuste koolitused jätkuvad!

Google jätkab koostöös Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustiku, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EASiga veebikoolituste sarjaga, mis toob sinuni vajalikud oskused, et digimaailmas edukalt tegutseda ja äri kasvatada.

Praktikumid ja individuaalkonsultatsioonid!

Sel aastal tehakse lisaks üldkoolitustele praktilisi ja väiksemas rühmas praktikume ning 1-1 individuaalkonsultatsioone. Nende koolituste eesmärk on pakkuda personaalsemat nõu, kus ettevõtted saavad küsida lahendusi oma konkreetsetele muredele ning koos eksperdiga arendada oma strateegiaid. Praktikumidele ja 1-1 konsultatsioonidele tuleb kandideerida läbi üldkoolituste.

Osale sealt, kus parasjagu asud!

Koolitused toimuvad veebis ning kõik, mida vajad, on püsiv internetiühendus, arvuti või telefon.  Osalema on oodatud kõik huvilised, olenemata sellest, kas oled ettevõtja, töötad või oled tööotsingul.
Koolitustel osalemine on kõigile tasuta, kuid selleks on vaja eelnevalt registreeruda!

Digioskused_b3_1080 x 1080

“Õpi koos Google’iga” sari on osa Google’i ülemaailmsest koolitusprogrammist “Grow with Google”, mille eesmärk on parandada ettevõtete ja elanike digioskusi.

Koolitused toob sinuni Google koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ja Maakondlike Arenduskeskuste Võrgustikuga. Lisaks löövad programmis koolitajatena kaasa Eesti juhtivad digieksperdid.