Aastast-aastasse on e-müük kasvanud nii Eestis kui mujal maailmas. Lisaks sellele on e-kaubandus üks kuluefektiivsem ekspordiviis, mida võiks iga ettevõtja kaaluda. E-poe tegemine ei ole küll kerge, kuid õpitav. Videokoolitusel annavad Eesti eksperdid nõu, et kuidas targalt alustada e-poe loomisega ning tutvustavad e-poe peamisi digiturunduse kanaleid.

Meie videokoolitus koosneb 3 osast ja kestab kokku kuni 2h. Koolituse osad on järgmised:

I osa - "E-poe loomine. Kuidas algust teha?". E-poe tegemisest räägib digistrateeg Aldar Reinberk ettevõttest Acty.
II osa - "Google reklaamidega eksportima". Seda, kuidas müüa enda tooteid Google reklaamide kaudu, räägib ePPC ettevõttest Karl Pae.
III osa - "Kuidas ehitada ja kasvatada äri sotsiaalmeedias?". Ettevõtte Boost Yourself tegevjuht Teet Torim räägib enda ettevõtte kaudu, kuidas müüa tooteid sotsiaalmeedias ja teha koostööd influenceritega.

Osale e-poe loomise koolitusel ja alusta e-äriga! Lisaküsimustega saab alati pöörduda maakondlikesse arenduskeskustesse, mis pakuvad tasuta nõustamisteenust igas maakonnas.

 

I osa – „E-poe loomine. Kuidas algust teha?“ (45 minutit)

Acty digistrateeg Aldar Reinberk räägib lähemalt, mis on e-kaubandus ning miks sellega võiks tegeleda. Lisaks saad teada, kust alustad e-poe loomisega ning milliseid enamlevinud vigu vältida.

 

II osa – „Google reklaamidega eksportima“ (30 minutit)

Miks reklaamida Googles? Kuidas reklaamida tooteid Googles Eestist välja? Nendele küsimustele vastab ePPc asutaja ning Google ekspert Karl Pae. Karl räägib, kuidas inimesed Googlest otsivad ning kuidas valida õiged märksõnad erinevate turgude jaoks.

 

III osa – „Kuidas ehitada ja kasvatada äri sotsiaalmeedias?“ (30 minutit)

Kas sotsiaalmeedia aitab kasvatada äri? Kuidas saab reklaamida Facebookis ja Instagramis? Sotsiaalmeedia reklaamist räägib ettevõtte Boost Yourselfi tegevjuht Teet Torim. Teet räägib sotsiaalmeedia reklaami võimalustest Boost Yourself-i kogemuse kaudu ning selgitab, kuidas saavutada häid müügitulemusi ja head koostööd influenceritega sotsiaalmeedias.