DigiSeminar

ChatGPT, küberturvalisus, 3D ja AR-tehnoloogiad, andmete analüüs, tarkvaraarendus, digipädevus ja tarkvara sünergia, Lean juhtimissüsteem.

Didiseminar

DidiseminarMaakondlikud Arenduskeskused koostöös EASi ja KredExi ühendasutusega korraldavad sisutiheda 5-osalise seminaride sarja “DigiSeminarid”!

Seminaridel arutletakse aktuaalsetel teemadel, nagu tehisintellekti võimalused, ChatGPT, küberturvalisus, 3D ja AR-tehnoloogiad, andmete analüüs, tarkvaraarendus, digipädevus ja tarkvara sünergia, Lean juhtimissüsteem. Üritustel jagatakse ettevõtjate praktilisi kogemuslugusid ja näiteid headest praktikatest ning libastumistest. Samuti tutvustatakse Maakondlike Arenduskeskuste ja EAS’i pakutavaid teenuseid ning koolitusi.

Oodatud on kõik väikse ja keskmise suurusega ettevõtete esindajad, kes soovivad viia oma tootmise või teenuste osutamise digitehnoloogiate või uute teadmiste abil järgmisele tasemele!

Üritus toimub hübriidformaadis, kuid küsimustesse ja mõttevahetustesse on kaasatud vaid kohapealsed osalejad. Ürituse linki jagatakse soovijatele vajaduspõhiselt.

Sirutuspausid annavad hea võimaluse kiireks ampsuks ning tee/kohvitassi kõrval osalejate vahelisteks mõttevahetusteks.

Seminar on osalejale tasuta, seminare rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Lisaküsimuste korral palun võta ühendust:

Tauri Sinilaan

+372 5681 2428
tauri.sinilaan@eas.ee
digitaliseerimise teemajuht
innovatsiooniteenuste valdkond
innovatsiooniosakond

EASi ja KredExi ühendasutus

 

 

 

Koolituskalender

Märksõnad

© 2023 MAK | kodulehe tegemine vvunk