Maakondlikud arenduskeskused toetavad kõigis maakondades alustavaid kui ka tegutsevaid ettevõtjaid! Pakume igakülgset ettevõtlusalast nõustamist alates äriidee välja töötamisest kuni ekspordiga alustamiseni.

Meie keskustes töötab kokku 47 ettevõtluskonsultanti, kes on igas küsimuses abiks.

Igal aastal viime läbi enam kui 7 500 nõustamist üle Eesti! Tule ja küsi meie käest nõu - maakondlikes arenduskeskustes pakutav nõustamisteenus on sulle tasuta!

nõustamine ettevõtlus

Millist nõustamist pakume?

KONSULTATSIOONID ALUSTAVALE ETTEVÕTJALE

Konsultatsioonid alustavale ja väikeettevõtjale toimuvad igas maakonnas. Konsultatsiooni aeg ja eesmärk tuleb eelnevalt konsultandiga kokku leppida. Broneeri aeg ettevõtluskonsultandi juurde ja saad abi enda ettevõtte alustamise ja arendamise osas.

KONSULTATSIOONID TEGUTSEVALE ETTEVÕTJALE

Maakondlike Arenduskeskuste võrgustikus töötab kokku 9 kogenud ettevõtja konsultanti, kes nõustavad nelja regiooni ettevõtjaid, kes on tegutsenud enam kui 3 aastat.

Kogenud ettevõtja konsultandid aitavad sul siseneda välisturule ja teha selleks vajalikud ettevalmistused. Võta meiega ühendust ja aitame sind äriidee arendamisega regiooniti.

STARDITOETUSE NÕUSTAMINE

Kõik alustavad ettevõtjad või kuni 2 aastat tegutsenud ettevõtted saavad taotleda Riigi Tugiteenuste Keskuselt Starditoetust (endine EAS Starditoetus). Starditoetuse taotlemiseks viivad maakondlikud arenduskeskused läbi nõustamist toetuse jagamise korra ja tingimuste osas kui ka ametliku eelhinnangu saamiseks. 
Starditoetuse taotlemise eelduseks on eelnõustamise läbimine ühes maakondlikus arenduskeskuses.

Võta meiega ühendust ja uuri lisa, kuidas taotleda Starditoetust.
Starditoetuse tingimustega saab tutvuda Riigi Tugiteenuste Keskuse koduleheküljelt!

Ettevõtlusalast nõustamist pakume kõigis maakondades.

Leia endale sobiv maakondlik arenduskeskus ja võta meiega ühendust, et osaleda nõustamisel, mida viib läbi ettevõtluskonsultant.
Maakondlikes arenduskeskustes on võimalik saada konsultatsioone eesti, vene ja inglise keeles.

Tegevust toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Meil on
keskust
Kokku
nõustamist aastas
Meil on
ettevõtlus-konsultanti