Messid Euroopas 2020

Osale messikülastustel ja vii ennast kurssi erinevatel turgudel toimuvaga! Maakondlikud arenduskeskused viivad ettevõtjaid rahvusvahelisi messe külastama.

Seoses COVID-19 levikuga Euroopa riikides on 2020. aastaks planeeritud messireisid tühistatud. Maakondlikud arenduskeskused võtavad kõikide registreerunutega ükshaaval ühendust ning tagastavad tasutud osalusmaksud.

Messikülastuse käigus saab tutvuda turul toimuvaga, leida koostöövõimalusi teiste ettevõtjatega nii välisriigist kui ka teiste Eesti ettevõtjatega, kes on messikülastusel osalemas. Messikülastusel osalemine annab head teadmises ekspordiga alustamisel kui ka teadmised uutest toodetest ja tehnoloogiatest, millega tuleb konkureerida rahvusvahelisel turul.

SIHTGRUPP: messidest võivad osa võtta kõik Eesti äriregistrisse kantud äriühingud.
Eelistatud on suurema ekspordipotentsiaaliga ettevõtted.
OSALEMINE: sooviavalduse alusel. Sooviavaldus tuleb esitada messi korraldatavale maakondlikule arenduskeskusele. Lisainfo leiate messikalendrist.

Messikalender 2020

Messikalender 2020 on tühistatud, järgmise aasta messikalender avalikustatakse hiljemalt 2021. aasta alguses.

Tutvu ka rahvusvaheliste messide andmebaasidega: www.auma.de ja www.eventseye.com

Mida arvavad meie kliendid messikülastustest?

Messil osalemine andis võimaluse tulla igapäeva rutiinist välja ning näha suuremat pilti meie ettevõtlus valdkonnas toimuvast. Messil osalemine andis võimaluse tutvuda teiste ettevõtjatega nii Eestist kui ka Skandinaaviast.

Triin Tooming, Metallituba OÜ

Selline külastus sobib suurepäraselt väikeettevõttele, kellel on juba mõningane ekspordikogemus, kuid pole veel nii võimekas, et minna oma boksiga end esindama.

Aiga Teinemaa, Tritech OÜ