Saaregurmee OÜ pälvis maakondlike arenduskeskuste eriauhinna

Saaregurmee OÜ pälvis konkursil „Märka LEADERit 2.0“ maakondlike arenduskeskuste võrgustiku eriauhinna, milleks on arendustoetus ettevõtte edasiste eesmärkide saavutamiseks. Võrgustik tunnustas ettevõtet uuendusliku toote turule toomise ja uute töökohtade loomise eest.

Saaregurmee OÜ tunnustus
Foto autor: Meelika Sander-Sõrmus

Saaregurmee OÜ sai alguse, kui Kaia Sink, ettevõtte üks asutajatest, sai esimese lapse ja kolis Saaremaale. Kuna ta vanemad on mahetalunikud, tekkiski tal idee hakata tootma sügavkülmutatud beebipüreesid.

Nii sai alguse kohalikust toorainest sügavkülmutatud beebipüree kuubikud, mida müüakse brändi BabyCool nime all.

Sügavkülmutatud beebitoidu kuubikud on uudne lahendus ja sarnane toode puudus turult enne Saaregurmee OÜ tegevuse algust. Kiires elutempos on sügavkülmutatud kuubikud ideaalne lahendus, kuidas pakkuda lapsele täisväärtuslikku, puhast ning kohalikku toitu.

Beebipüreede välja töötamisel on ettevõtte teinud koostööd Eesti Maaülikooliga, et tooted oleksid võimalikud täisväärtuslikud ja kasulikud igale lapsele. Ettevõttele on omistatud mitmeid tunnustusi, nende seas:

Eesti Parim Toiduaine Lääne-Eesti väikeettevõttelt 2019

Eesti Parim Toiduaine Rahvalemmik 2019

Aastategu 2019 – Mahepõllumajanduse Koostöökogu

Parim Mahetoit 2019 – tootesari BabyCool jt.

Tutvu Saaregurmee OÜ looga:

BabyCool MÄRKA LEADERit 2.0 from Hannes Raimla on Vimeo.

 

Konkurss „Märka LEADERit 2.02“ kuulutati aasta alguses välja Põllumajandusuuringute Keskuse ja Maaeluministeeriumi poolt leidmaks Eesti maaelu arengukava 2014-2020 LEADER-meetme parimaid projekte.

Märksõnad

© 2022 MAK | e-poe tegemine vvunk