Ootame sind improetendusele "Kodanikuühendus - käepikendus või takistus?", mis toimub Arvamusfestivalil kogukonna alal 14. augustil kell 12:00-13:30.

Milleks meile üldse kodanikuühendused? Mis juhtuks, kui neid ei oleks?
Improteatri näitlejad toovad sinuni kaasahaaravate etüüdide abil olukorrad, millega kodanikuühiskonna eestvedajad tihti peavad rinda pistma. Etendusest ei puudu ka peamised müüdid, mis kodanikuühiskonda varjutavad. Murrame üheskoos müüte ja leiame lahendusi!

Improetenduse järel toimub vabas vormis arutelu, kus on võimalik mõtteid avaldada ning edasi arendada maakondlike arenduskeskuste vabaühenduste konsultantidega.

Improetendust mängivad improteatri Impeerium näitlejad ning sellele järgnevat arutelu juhib Maakondlike Arenduskeskuste võrgustiku juhatuse liige Andres Huul.

Tule osale ja arutle koos meiega!

Kogukonna ala

Kogukonna ala on märgitud kõrval olevale kaardile number 2-ga. Tallinna tänavalt, kohe Arvamusfestivali staabi juurest, leiad tee meie alani!

alakaart

Osalemine ja COVID-19 info

13.-14. augustil Paides toimuv üheksas Arvamusfestival toimub planeeritud mahus. Korraldajad peavad kinni kõikidest Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest ning festivalile on prii pääse kõikidel COVID-19 vastu vaktsineeritutel, viiruse läbipõdenutel või negatiivse testitulemusega külastajatel.

Osalemiseks on vaja esitada kas:

  • COVID-19 vaktsineerimispass
  • või tõend läbipõdemisest
  • või tõend negatiivsest PCR testist (hiljemalt 72h enne tehtud)
  • või tõend negatiivsest antigeeni kiirtestist (hiljemalt 48h enne tehtud).

Antigeeni kiirtesti on võimalik teha ka kohapeal maksumusega 10€. Teste tehakse aadressil Tallinna tn 11, Paide.

 

Arutelu korraldavad maakondlikud arenduskeskused Arvamusfestivali raames.