NAVEXPO 2018

8.03.18

NAVEXPO 2018

Messi toimumise aeg:  15.-17. mai 2018

Asukoht:  Lorient, Prantsusmaa

Keel:   Inglise keel, prantsuse keel

Korraldaja: Rainer Paenurk, messikülastuse projektijuht, rainer@sasak.ee,  mob: +372 553 7536

Saaremaa Arenduskeskus, Väikelaevaehituse kompetentsikeskus ja Eesti Meretööstuse Liit kutsuvad osalema NAVEXPO 2018. meremessikülastusel 15.-17. mai La Base´i sadamas Lorientis (Prantsusmaa).

Kolmandat korda toimuva NAVEXPO näol on tegemist dünaamilise ja uuendusliku messiga koos näitusehoovidega ja nn. ujuvalaga, kus toimuvad esitlused ja demonstratsioonid koos pardal käikudega. Mess on suunatud rahvusvahelistele merenduse professionaalidele. NAVEXPO ühendab Prantsusmaa kohalikud ja rahvusvahelised merendusettevõtted. Eksponentideks on Prantsusmaa kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted viiest valdkonnast: laevaehitus ja remont; sadamate arendused; merelised taastuvenergia lahendused; professionaalne sukeldumisvarustus; meretransport ja sellega seonduvad teenused.

Sihtgrupp: laevaehitajad, sadamad, laevaomanikud, operaatorid ja haldusasutused, kogukonnad, ettevõtted, arendusüksused, projektijuhid.

Messi kodulehekülg: https://www.navexpo.com/index.php/en/

 

Osalemistingimused:

Ootame osalema sihtgrupi all välja toodud valdkondade ettevõtjaid.

Osalejate arv messikülastusele on piiratud. Ühest ettevõttest saab osaleda kuni 2 esindajat. Registreerunute hulgast valiku tegemisel on eelistatud ekspordipotentsiaaliga ettevõtted.

Kandideerimine messikülastusele on lõppenud.

Messikülastusel osalevad ettevõtted: Bestra Engineering AS, Lingalaid OÜ, Alunaut OÜ, Taikse Puit OÜ, Baltic Workboats AS, Welcomest OÜ, MEC Insenerilahendused OÜ. 

Messikülastusi kaasrahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Toimetaja: SILJA TALVISTE